شرکت پارس ایده

پارس ایده ترشیز یک آژانس دیجیتالی و وبمستر می باشد. این شرکت در زمینه طراحی سایت، برنامه نویسی موبایل و بهینه سازی وب و دیجیتال مارکتینگ فعالیت میکند. این کمپانی عاشق تفکر ، استراتژیک و تولید محصول نهایی با کیفیت میباشد.

تاریخچه شرکت

شرکت پارس ایده در روز سه شنبه ۲۵ اسفند سال ۱۳۹۴ (۲۰۱۶   March  ۱۵   , Tuesday) توسط یک تیم ۲ نفره فعالیت خود را آغاز و تا کنون توانسته با انجام پروژه های بزرگ و نو آوری امتیازات زیادی را جذب نماید و همچنین اعضای فعال شرکت را افزایش دهد شناسه ملی این کمپانی ۱۴۰۰۵۷۰۶۲۶۲ و شماره ثبت ۲۲۵۳ میباشد.

اهداف پارس ایده

ما معتقدیم امروز شرکتها برای حضور در دنیای رقابتی آنلاین بایستی از پشتوانه یک گروه حرفه ای و با تجربه در این زمینه بهره مند شوند. هدف اصلی ما ارائه راهکارهای کاربردی به سایر شرکت ها یا استارت آپ ها می باشد که بتوانند از ابتدای شروع فعالیت آنلاین، حضوری قوی و پر رنگ در این زمینه داشته باشند. ما اعتقاد داریم با دانش و تخصصی که داریم میتوانیم نه تنها از نظر طراحی گرافیکی بلکه از نظر طراحی تجربه کاربری یا UX بهترین و ایده آل ترین راه حلها را ارئه نماییم و همچنین در مسیر سئو و اعتبار سنجی میتوانیم قدم بسیار بزرگی را برای این کمپانی ها برداریم.

چشم اندازهای کمپانی

ما معتقدیم امروز افراد و شرکتها با داشتن دانش خود هرگز نمیتوانند پاسخگوی نیازهای تکنولوژیک آینده باشند. بنابراین همواره سعی می کنیم تا با به روز نگه داشتن دانش خود در زمینه های تخصصی فعالیتمان بتوانیم ، چشم اندازی نه چندان دور به برترین آژانس دیجیتالی ایران تبدیل شویم.